Hakkımızda

Fibropol Fiberglass & Aquaculture Solutions
fibropol hakkımızda

Fibropol

Fiberglass & Akuakültür Çözümleri

Fibropol Cam Takviyeli Plastik, sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getirmeye çalışarak emin adımlarla ilerlemektedir. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslime uzanan  sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen firmamız, özellikle büyük ölçekli  endüstriyel ve tarımsal projelerde müşteri memnuniyetini temel prensibi olarak görüp, konusunda her gün biraz daha uzmanlaşmaktadır.

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen firmamız, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Gerçekleştirilmiş ve gerçekleştirilmekte olduğumuz her projeye ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyoruz.

En önemli iç kaynağımız olan çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek, çalışanımıza eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimimizin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet, verimlilik ve karlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek, çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmamızı sürdüreceğiz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Tüm merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Menü